Zadání BG Academy pro 15. cyklus!

Úno 17, 2023 | Academy, Zadání pro Academy

Nový semestr začíná a my vám už tradičně přinášíme zadání pro letošní cyklus Business Gate Academy! Tento semestr budou studenti pracovat na 6 rozmanitých a zajímavých zadání.

Studenti Obchodně podnikatelské fakulty v Karviné se do Business Gate Academy mohou přihlásit: zde.

KV PRODUCTION (team leader: Tomáš Tobola) – KV-Production je eventová a multimediální firma s pobočkami po celém Česku a Slovensku. Cílem zadání je nalezení obchodních cest pro nově vyvinutý eventový software. Chybět nebude ani analýza B2B trhu a návrhová část. Toto zadání má i alternativu, kdy bychom se mohli pustit do tvorby vizuálu pro prezentaci společnosti na evropských veletrzích. Tak co, kterou variantu si vybereme?

SPRINT TRADING (team leader: Petr Spěvák) -Společnost Sprint Trading působí v Ostravě a vyrábí PoP a PoS materiály, ale i různé obaly. Působí především na B2B trhu. Mezi její partnery patří například Coca-Cola. Úkolem studentského týmu pro 15. běh Business Gate Academy, bude pro společnost Sprint Trading vytvořit kreativu na sociální sítě a popřípadě i blog. Tak, aby šla kreativa ruku v ruce s chystaným webem, který společnost zanedlouho spouští!

WONET (Veronika Goldmanová) – E-shop WONET byl založen v roce 2019, kdy se o půl roku později otevřela i kamenná prodejna. WONET nabízí především produkty americké značky jménem Bath & Body Works, které jsou proslaveny především svou vůní, kvalitou svíček a kosmetických produktů. Studenti budou během semestru pracovat na facebookových a instagramových kampaních za účelem zvýšení prodeje nejen na e-shopu, ale i v kamenné prodejny WONET. Nahlédne mimo jiné do světa strategie, mediaplánu a tvorby příspěvků.

NAVZDORY (Erika Sliwka) – Navzdory je firma, kde se nachází skupina nadšenců do up-cyclingu, která svou kreativitou vzdoruje neefektivnímu nakládání s odpady. Z vašich použitých materiálů dokážou vytvořit kreativní reklamní předměty nebo i umělecké objekty. Cílem našeho týmu bude propagace e-shopu. Budeme mít za úkol vyhledání a komunikaci s influencery a zároveň si nastavení komunikace na sociálních sítích firmy. Pokud tě zajímá téma udržitelnosti, kreativity a up-cyclingu, neváhej a připoj se ke mně do týmu.

GREEN SMILE (Denisa Rohunová) – Green Smile je sociální podnik, který s láskou propojuje ekologii a pomoc lidem. Zaměstnává osoby se zdravotním postižením, které jsou často díky svému handicapu znevýhodněny na trhu práce. Podnik je momentálně úspěšný na B2C trhu, a teď chce proniknout i na B2B trh. Naším úkolem bude oslovit společnosti, abychom zvýšili prodej jejich udržitelných reklamních dárků. Pro tyto produkty se také připravují webové stránky, které se co nevidět spustí.

3ADVOKÁTI (Hynek Drobilík) – V nadcházejícím semestru se budeme věnovat zadání od ostravské společnosti 3ADVOKÁTI s.r.o., jejichž cílem je “Najít nejvhodnější způsob, jakým by mohla advokátní kancelář oslovit mladou generaci”. Ptáš se, jak toho cíle dosáhneme? S tím si poradíme na našich meetinzích. Nezáleží mi na tom, který obor studuješ. Důležitá je pro mě Tvá chuť získat nové zkušenosti a přátele! První zkušenost získáš už na výběrových řízeních, proto Tě na nich rád uvidím. 🙂

Jsi student OPF a zaujalo tě některé ze zadání? Přihlásit se můžeš zde.