Business Gate Cowork

Kontaktujte nás

Už tě u práce děti vyrušovat nemusí

Práce od stolu z domova může být mnohdy nepohodlná, je zde příliš mnoho věcí, které vás mohou rozptylovat od práce. Ať jde o televize, ledničku s jídlem, domácího mazlíčka nebo třeba vaše milované děti. Je čas pracovat tam, kde jsou pro to vhodné podmínky. 

Jak funguje COWORK ?

1. První měsíc máš zdarma

Jestli si nejsi jistý, zda-li je Cowork to pravé pro tebe, tak si to můžeš na měsíc vyzkoušet zcela zdarma. Jednoduše zavolej nebo se za námi přijď podívat v otevírací době.

2. Vybereš si místečko

K dispozici máme několik stolů, kde si rozbalíš notebook a můžeš začít makat na tom co děláš.

3. Děláš si svou práci

Na coworku bývá obvykle klid, takže můžeš nerušeně pracovat. V případě, že je v budově trochu rušno doporučujeme přibrat sluchátka s nějakou motivační hudbou bez slov.

4. Dáš si kafe s ostatními

Když už jsi přetažený prací a chceš trochu odpočinout, tak v kuchyňce je kávovar, kde koupíš kafe za 10 Kaček a můžeš pokecat s ostatními coworkery, studenty nebo kýmkoli kdo se tam zrovna pohybuje.

Co máme pro tebe k dispozici?

Pracovní místo

Křeslo a stůl, který bude po celou pracovní dobu jenom tvůj. Bývá pravidlem, že při pravidelných návštěvách ti ho nikdo nebude brát ani další dny.

Zasedačky

Za příplatek si můžeš najmout zasedačku pro tvé obchodní schůzky. Je zde televize s HDMI kabelem, kde si zapojíš svojí prezentaci a prodáváš.

Rychlý internet

Wi-Fi signál neztratíte. Budovu a blízké okolí pokrývá 8 AP. Vyhovíme i těm, kdo mají rádi starý dobrý kabel. Svištíme rychlostí 50 mb/s.

Kopírka a tisk

Moderní copy centrum, kde si můžete za menší poplatek vytisknou třeba knihu. Kopírování papírů je zdarma a kopie vám přijde rovnou na váš mail.

Kuchyňka

Kávovar, lednička, umyvadlo, pitná voda, nádobí, myčka, mikrovlna, nože… zkrátka veškerá výbava každé kuchyňky v kanceláři. Vařič a troubu u nás nehledejte, nejsme pekárna.

Venkovní altánek

V letních teplých dnech můžete pracovat i ve venkovním altánku. Takový luxus nemají jen tak někde. Nádech, výdech je tam čerstvý vzduch.

9

Klimatizace

Teplotu držíme celoročně na stabilní úrovni, žádné prudké změny neočekávejte.

~

Vlastní skříňka s klíčkem

Pro Coworkery, kteří budou chodit pravidelně máme k dispozici vlastní skříňky, kde si můžete uložit šanony nebo si tam schovat notebook, ať se s tím pořád netáháš domů.

pronájem místa v coworku

Ceny jsou včetně DPH. Studenti, osoby vedené na ÚP a rodiče na mateřské dovolené mají slevu 50 % ze stanované ceny.

Máš zájem o náš Cowork?

Kontaktuj nás prosím na uvedeném telefonním čísle v době otevírací doby nebo nás rovnou navštiv.
Kontakt a adresu nalezneš  pod tlačítkem níže.