My jsme Solution, my jsme řešení

Studentská marketingová agentura

My jsme Business Gate Solution, studentská marketingová agentura, která sídlí pod křídly Obchodně podnikatelské fakulty v Karviné, Slezské univerzity v Opavě.

Pomáháme podnikatelům s řešením jejich problémů a přitom se učíme, profesně i osobnostně rosteme a hlavně se bavíme.

Studenti pracující na jejich marketingovém zadání.

Solution v kostce

Jak to u nás funguje?

Začátek

Po přijetí do agentury dostaneš přístupy agenturní „Wikipedie“, kde na tebe čeká počteníčko o tom, jak to u nás chodí. Také tě připojíme do našeho komunikačního nástroje, kde tě náležitě přivítáme! Chybět nebude ani pořádné zaškolení formou osobního setkání.

Pozice

Projektoví manažeři řídí jednotlivé zakázky a jsou za ně zodpovědní. Pro realizaci zakázek sestavují projektový tým z členů agentury. Vedení agentury zajišťuje dohled nad celou agenturou. Organizační záležitosti řeší back office asistentka, která má vše pod kontrolou.

Zakázky

Scházíme se k zakázkám dle potřeby a termíny řešíme vzájemnou domluvou. (Tzn. nejde o pravidelné týdenní setkávání). Upřednostňujeme osobní setkání v naší agenturní místnosti na OPF. V případě nejasností konzultujeme naše postupy s mentory. Po dokončení každé zakázky provádíme reflexi, během které hodnotíme naše úspěchy, oblasti vyžadující zlepšení a získané zkušenosti.

Odměna za práci

Peníze jsou vypláceny za jednotlivé odpracované zakázky formou stipendia. Pokud je to možné, částku komunikujeme vždy předem.

Agenturní akce

Agentura není pouze o práci, ale také o super komunitě. V Solution máme různé akce, kterých je možné se zúčastnit. Mezi ty pravidelné patří agenturní snídaně (reporting zakázek u dobrého jídla a neformálního pokecu), či learning cell (týmové učení na vybraná témata). V létě se těšíme na Agenturní summer school (praktické workshopy, kde rozvíjíme své znalosti a dovednosti). Tímto výčtem rozhodně nekončíme. 

[bold_timeline_item_button title=“Expand“ style=““ shape=““ color=““ size=“inline“ url=“#“ el_class=“bold_timeline_group_button“]

Staň se jedním/jednou z nás!

Hledáme nové členy

Máš drive a něco umíš? Skvěle! Hledáme nové členy na následující pozice. Dle tvých schopností a dosavadních zkušeností můžeš být členem agentury či projektovým manažerem.

Co od tebe požadujeme?

 • Aktivní studium na OPF
 • Mít dostatek volného času (odbavování zakázek, agenturní akce)
 • Zkušenosti (v některé z hledaných oblastí)
 • Proaktivní přístup
 • Chuť se rozvíjet
 • Zodpovědnost
 • Schopnost týmové práce

A co vlastně nabízíme?

 • Finanční odměnu za odpracované zakázky
 • Prostředí a zaběhlé mechanismy pro podporu tvého seberozvoje
 • Agenturní akce a super kolektiv
 • Koučink k dosažení tvých osobních cílů
Jak se přihlásit?

 • Zašli životopis, motivační dopis a své portfolio (pokud je to pro tvou pozici relevantní) na e-mail ikasova@opf.slu.cz.
 • Pokud postoupíš do druhého kola výběrového řízení, bude tě čekat pohovor, při kterém probereme tvé motivce a dosavadní zkušenosti.

Grafik/grafička

Vektorová/rastrová grafika, aktivní znalost grafických programů, estetické cítění.

PPC specialist

Vytváření a optimalizace kampaní, výběr správných klíčových slov, cílení, práce s rozpočtem.

Marketér (branding)

Strategické myšlení, kreativita,  pochopení principů brandingu, identity a hodnot značky.

Nadšenci všeho druhu

Máš nějakou specifickou dovednost a chceš se podělit? (Pořádání eventů, tvorba webu, SEO, copywriting, Google Analytics, programování, natáčení videí, cokoliv dalšího).

Co vás často zajímá?

Často kladené otázky

Jde o semestrální projekt?

Ne. Jakmile jsi do agentury přijat/a, jsi po dobu studia její pevnou součástí.

Jaký je rozdíl mezi BG Academy a BG Solution?

V BG Academy se vše teprve učíš. Je tam prostor pro dělání chyb a jejich reflexi, zkoušení nových, kreativních postupů – a když to nedopadne, tak se zadání jednoduše neodprodá.

V BG Solution už zkušenosti máme a ty aplikujeme při řešení zakázek. Klientům dodáváme výsledky na profi úrovni a prostor pro dělání chyb je výrazně menší.

Kolik času BG Solution zabere?

Záleží na tom, na kolika zakázkách pracuješ. Měl/a bys být vždy alespoň v 1 aktivní zakázce. Počet zakázek, do kterých se zapojíš, si určuješ ty sám/sama.

Agenturní snídaně se koná 1x měsíčně, learning cell se koná také 1x měsíčně. Tyto akce jsou pro členy agentury dobrovolné, zatímco účast projektových manažerů se očekává.

Kde sídlíte?

V agenturní místnosti na OPF.

Nějaké další otázky?

Kontakt

E-mail: ikasova@opf.slu.cz

V případě jakýchkoliv otázek nás neváhejte kontaktovat.