Zadání BG Academy pro 14. cyklus!

Zář 14, 2022 | Academy, Zadání pro Academy

Nový semestr začíná a my vám už tradičně přinášíme zadání pro letošní cyklus Business Gate Academy! Tento semestr budou studenti pracovat na 5 rozmanitých a zajímavých zadání.

Studenti Obchodně podnikatelské fakulty v Karviné se do Business Gate Academy mohou přihlásit zde.

Team leaderka Nela Peterová

Atletický klub Karviná je sportovně založený oddíl, který si klade za úkol trénovat děti a mládež. Získané schopnosti jsou pak uplatňovány na závodech. Zároveň atletický klub pořádá různé akce pro širokou veřejnost, jako je například Městský běh Karvinou nebo Běh na Lysou horu. Heslo ve zdravém těle zdravý duch jde ruku v ruce s jejich sportovní činností.

Kreativním úkolem týmu bude vytvořit komunikační manuál, který bude sloužit jako základ při výběru komunikačních kanálů a tvorbě komunikačního obsahu na sociálních sítích, webových stránkách, offline materiálech a událostech. 

Team lederka Zuzana Radová

Prosperity FS je unikátní česká finanční společnost, která si klade za cíl poskytovat nadstandardní finanční služby. Naším úkolem bude připravit koncepci s odpovědí na otázku „Jak by společnost mohla zlepšit finanční gramotnost v Moravskoslezském kraji?”.

Team leader Vojta

Grig, s.r.o. – Tým šikovných studentů bude mít za úkol vymyslet a realizovat propagaci vánočního stánku v obchodním centru Karolina a Avion shopping park. V průběhu prosince nastane ověřování, jak je samotná realizace úspěšná. Tento projekt je opravdovou výzvou. Vyzkoušíme si totiž, jak je složité získat nové zákazníky stánku. To není vše, nebude to totiž obyčejný stánek! Bude to stánek společnosti Grig, která nabízí originální produkty z jedlého hmyzu. Mňam!

Team leader Hynek

Cargo Bike Daddy s.r.o. je ostravský prodejce elektrických a především nákladních kol pro soukromou i obchodní dopravu. Vždy se řídili tím, že pro ně bylo důležité, jak jejich město vypadá, funguje a jaké pocity ve svých obyvatelích vyvolává.

Cílem našeho týmu připravit obchodní model a vstup na Business to Business trh městské micro mobility zacílený na donáškové a kurýrní služby. K tomu budeme potřebovat kreativní členy pro úspěšnou marketingovou strategii.

Team leader Petr Spěvák
Logo Raynet

Raynet – Společnost Raynet je velkým hráčem na českém trhu s CRM softwarem, který pomáhá jak malým tak velkým podnikatelům na B2B i B2C trzích. Cílem první části projektu bude hledání příležitostí pro prezentaci Raynetu na Slovensku. V druhé části naplánujeme event, který by mohl zadavatel realizovat.

Jsi student OPF a zaujalo tě některé ze zadání? Přihlásit se můžeš zde.