Zadání BG Academy pro 10. cyklus!

Zář 20, 2020 | Academy, Zadání pro Academy

Nový semestr začíná a my vám už tradičně přinášíme zadání pro letošní cyklus Business Gate Academy! Tento semestr budou studenti pracovat na 10 rozmanitých a zajímavých zadání.

Studenti Obchodně podnikatelské fakulty v Karviné se do Business Gate Academy mohou přihlásit zde.

Kuchařské potřeby: Chceš si vyzkoušet, jak se dělá online marketing pořádného e-shopu? Vymyslet strategii, jak proniknout na trh? Nastavovat PPC reklamy na Googlu nebo Facebooku? Nebo se naučit upravovat web? Na tom všem budeme pro firmu KUCHAŘSKÉ POTŘEBY pracovat. Náš hlavní cíl bude zvýšit prodej! Pokud tě něco z toho zaujalo a nebráníš se srandě, tak do toho pojď určitě semnou!

Kiwi.com: Chceš pracovat pro prestižní firmu, která se zabývá cestováním a ubytováním po celém světě? Vyzkoušíš si pracovat na strategii pro získání povědomí o značce Kiwi.com. Naším terčem budou zaměstnanci v technologické oblasti nejen u nás, na Ostravsku, ale také na polském trhu. Kreativitě se meze nekladou, hlavním úkolem bude zaujmout. Neboj se velké firmy! Čím větší firma, tím více zkušeností!

Růžový slon: Máš rád/a výzvy? Pak je Růžový slon pro tebe to pravé! Máme za úkol vytvořit marketingovou kampaň pro jeden z nejznámějších sexshopů v kraji. Pokud jsi kreativní, tvoříš a máš rád/a srandu, rád se s tebou uvidím a něco společně vymyslíme.

Univerzitní knihovna: Ne každá vysoká škola se může pyšnit takto moderní knihovnou s těmi nejlepšími zaměstnankyněmi jako má právě ta naše. Co bohužel u naší Univerzitní knihovny pokulhává, jsou její sociální sítě a realizace možných eventů pro naše studenty, aby tu trávili čas, nejenom když píší své bakalářské a diplomové práce, ale aby tu chodili i ve svém volnu. Našim nápadům a kreativitě se meze nekladou, můžeme se klidně vrhnout i na grafické podklady a mnoho dalšího. Bavilo by tě spravovat sociální sítě nebo tvořit studentské eventy? Tak právě ty si u tohoto zadání napiš jedničku!

Modrý slon: Nakladatelství Modrý Slon pochází z Opavy a knížky pro děti vytváří už přes 20 let. A nejsou to ledajaké knížky. Jedná se o personalizované knížky, kdy se na základě základních údajů o vás můžete přímo vy stát hlavním hrdinou děje! Pro toto nakladatelství se budeme snažit o vytvoření strategie pro zvýšení prodeje celého sortimentu, kreativu a tvorbu obsahu a budeme navrhovat strategii i na jednotlivých evropských trzích, na kterých se chce Modrý Slon prosadit.

River café & bar: River café & bar je začínající podnik v Českém Těšíně. Jedním z našich úkolů bude dostat se více do povědomí lidí, zaměříme se zlehka na online marketing a v neposlední řadě budeme vytvářet Halloweenskou a Vánoční kampaň. Kampaně budeme vytvářet již během 10. běhu Business Gate Academy. Rád/a organizuješ eventy, zajímá tě online i offline marketing? Tak tohle zadání je pro Tebe jako stvořené, neboj se a pojď do toho semnou!

Advisio: Advisio – áčková digitální agentura, která pracovala na více než dvou stovkách projektů, kdy se jednalo o velké, ale i malé firmy. Radí, jak na digitální marketing. Advisio prošlo před nedávnem rebrandingem. A na základě toho se bude odvíjet toto zadání. Vyzkoušíme si v něm, jak v praxi probíhá marketingový výzkum. Cílem tohoto výzkumu bude zjistit to, jak Advisio vnímají zákazníci na trhu, ale také jeho samotní zaměstnanci.

Empiro – celosezónní arény: Chceš se postavit obrovské výzvě a podílet se na něčem skvělém? Business Gate Academy ti ve společné spolupráci s firmou EMPIRO k tomu nabízí jedinečnou příležitost. Pokud se zajímáš o online marketing, chceš spravovat sociální sítě a tvořit web, hledám do týmu právě Tebe!

Dark Side Movement: Dark Side Movement je společnost, která se zaměřuje na pohyb, zdraví a fyzický seberozvoj. Kromě toho, že nabízí spoustu programů na cvičení ve vlastní specializované tělocvičně v Brně, nedávno spustili vlastní online aplikaci na cvičení. A to je náš úkol! Budeme tvořit brandovou kampaň, aby se tato aplikace dostala mezi největší množství lidí. Ve tvoření máme volnou ruku, takže pokud si kreativní a máš chuť do toho jít semnou, čekám právě na Tebe!

Denza: Díky extrémní spokojenosti budeme s firmou DENZA v Business Gatu spolupracovat již potřetí. Jedná se o malou rodinnou firmu, která je výhradním zastoupením slovenské značky přírodních produktů Ave Natura na českém trhu. Hlavním úkolem našeho týmu bude naplánovat a zorganizovat Black Friday + vánoční a povánoční kampaň. Kromě toho budeme spravovat sociální sítě, představovat nové produkty a vymýšlet, jak nově propagovat stávající sortiment. Díky skvělé spolupráci s holkami z Denzy si budeš připadat jako v reálné marketingové firmě. Tak pojď do toho se mnou!