Workshopy BG Academy pro 13. cyklus

Bře 8, 2022 | Academy, Ze života Business Gate

Srdečně zveme studenty i veřejnost na workshopy Business Gate Academy. Připravili jsme několik zajímavých témat v podání inspirativních odborníků z praxe.

Workshopy budou realizovány v budově Business Gate na adrese Poštovní 615/9, Karviná – Fryštát 733 01.

Vstupné:

  • veřejnost: 100 Kč,
  • studenti: 50 Kč,
  • studenti BG Academy: zdarma.

Obchodní etiketa – Daniel Šmíd (15. března 2022 v 16:00)

Zdraví na jednání první dodavatel nebo příchozí? Kdo podává ruku dříve? A kdy předávat reklamní předmět? Dozvíš se, jak jednat se zákazníky a obchodními partnery. Chování, jednání a vystupování je totiž tvou vizitkou. Daniel Šmíd, lektor etikety a odívání, tě naučí budovat stálé a korektní obchodní vztahy, na nichž stojí dobrý obchod. Využij obchodní etiketu v kanceláři, při pracovním obědě i při obchodním jednání. Úspěšným je ten, kdo je o krok napřed, buď to tedy ty.

Registrace na workshop: zde

Radim Uher

Marketingová strategie – Radim Uher (22. března 2022 v 16:00)

Radim Uher šéfuje úspěšné marketingové agentuře Dva Mluvčí. Spolu se svým týmem pomáhá firmám zorientovat se v digitálním marketingu a využít online kanály správným způsobem. Na workshopu to vezme hezky od podlahy a naučí tě sestavovat to nejdůležitější – marketingovou strategii. Uvidíš, že tvé projekty pak porostou tím správným směrem.

Registrace na workshop: zde

LinkedIn – Radka Legerská (5. dubna 2022 v 16:00)

LinkedIn už dávno není jen stránka, na které máš svůj profesní životopis, nebo firemní profil. Navazují se zde obchodní vztahy a probíhá tu zejména B2B byznys. Co dělat, aby tebe, nebo tvou firmu lidé oslovovali a poptávali tvé služby? Na obsah na firemní stránce nespoléhej. Lidé věří lidem, ne firmám. V praktické přednášce ti Radka Legerská, obsahový stratég a lektorka Linked Akademie, ukáže, jak na LinkedIn získat vliv i nové zákazníky.

Registrace na workshop: zde

PPC reklamy – Michal Lysek (12. dubna 2022 v 16:00)

Michal Lysek je absolventem Slezské univerzity a CEO v agentuře Adsvantage, která se specializuje na PPC reklamy. Jednoduše řečeno, na internetu chytá relevantní zákazníky a posílá je ke svým klientům na web, aby dosáhli na své vytoužené zisky. Tyto neviditelné cestičky tvoří pomocí PPC reklam a slíbil, že i tobě ukáže, jak se proklikat k dobrým výsledkům kampaní.

Registrace na workshop: zde