Workshopy BG Academy pro 12. cyklus

Říj 5, 2021 | Academy, Ze života Business Gate

Srdečně zveme studenty i veřejnost na workshopy Business Gate Academy. Připravili jsme několik zajímavých témat v podání inspirativních odborníků z praxe.

Workshopy budou realizovány v budově Business Gate na adrese Poštovní 615/9, Karviná – Fryštát 733 01.

Vstupné:

  • veřejnost: 100 Kč,
  • vstupné pro studenty: 50 Kč,
  • vstupné pro studenty BG Academy: zdarma.
Radim Uher

Marketingová strategie – Radim Uher (12. října 2021 v 16:00)

Radim Uher šéfuje úspěšné marketingové agentuře Dva Mluvčí. Spolu se svým týmem pomáhá firmám zorientovat se v digitálním marketingu a využít online kanály správným způsobem. Na workshopu to vezme hezky od podlahy a naučí tě sestavovat to nejdůležitější – marketingovou strategii. Uvidíš, že tvé projekty pak porostou tím správným směrem.

Registrace na workshop: zde

Dominika Roháčová

Copywriting – Dominika Roháčová (26. října 2021 v 16:00)

Volnonožec s neotřelými nápady a texty je Dominika Roháčová. Provede tě světem copywritingu, jeho psychologií a ukáže ti, jak psát marketingové a reklamní texty tak, aby skutečně podpořily prodej výrobků a služeb. Přijď, i když jsi měl/a ze slohovek na základce jedničky.

Registrace na workshop: zde

Monika Polášková

Video formáty na Instagramu – Monika Polášková (2. listopadu 2021 v 16:00)

Video obsah hýbe internetem a na Instagramu se s ním za poslední roky roztrhl pytel. Reels jsou novým tahounem organického dosahu a profily díky nim rostou o to rychleji. Jak se na téhle trendy vlně svézt správně a s úspěchem, ti prozradí Monika Polášková, která je profík na sítích a ve fotografické branži.

Registrace na workshop: zde

Jan Krupica

Chatboti – Jan Krupica (9. listopadu 2021 v 16:00)

Jan Krupica je absolventem naší univerzity a Chief v Appgrade studio, kde se zabývá tvorbou e-shopů na platformě Shoptet. Na workshopu s tebou projde chatboty neboli počítačové programy určené k automatizované komunikaci s lidmi. Dozvíš se, co všechno umí, jak je efektivně využívat a rovnou si je i osaháš a názornou konverzaci vytvoříš, takže noťas s sebou.

Registrace na workshop: zde