Prostory

Cowork v přízemí

Pro ty, kteří neradi chodí po schodech, ale mají rádi chládek. Pár kroků od naší recepce čekají tři coworkingová místa.

Open space

Místo pro cca 10 osob, kde je možné kromě setkání s ostatními také pracovat individuálně v pohodlí křesla nebo menší pohovky. Kromě dobré kávy je zde k dispozici lednička pro tvé potřeby. Ideální místo potkat se s kolegy a u dobrého jídla či pití probrat nejen aktuální dění v Business Gate.

Cowork 1. patro

Spojovací prostor mezi malou zasedací místností a open space nabízí pět pracovních míst. V místnosti je uzamykatelná skříň pro tvou potřebu. Dvě okna poskytují denní světlo pro ty, kdo preferují čerpat energii nejen z kávy a energy drinků.

Malá zasedačka

Zasedací místnost k pronájmu pro schůzky či práci na společných projektech. Pohodlně se vejdou 4 lidé. Nechybí televize pro prezentace nebo video hovor.

Velká zasedačka

Zasedací místnost k pronájmu pro schůzky či práci na společných projektech. Pohodlně se vejdou 10 lidí. Nechybí televize a plátno pro projekci.

Podkroví

Místnost, kde se nachází 6 pracovních a jeden společný stůl. Dále je tu přednáškový sektor s kapacitou až 25 lidí, kde mohou probíhat větší školení a workshopy. Prostor je modulární a lze ho pronajmout.