Academy

Unikátní spojení dvou světů.


Program Academy je unikátní propojení firem se studenty, z kterého těží obě strany. Studenti uplatní své znalosti ze studia při řešení reálného projektu a získají cenou praxi v oboru. Firmy dostávají vypracovaný projekt z oblasti marketingu.

Tvorba obsahu a obsahové strategie

Začínáme analýzou stávájícího a konkurenčního obsahu, dále vymyslíme obsahovou strategii a ve finále se pustíme do natáčení, focení a psaní.

Komunikace na sociálních sítích

Z dat ze sociálních sítí statisticky vyhodnotíme úspěšnost obsahu, dále segmentujeme zákazníky, vytvoříme persony a můžeme se pustit do správy účtů.

Výkonnostní marketing

Ať už li kampaně přes Google Adwords, Sklik, nebo Facebook vše přichystáme pro ostrý start. Poctivě zanalyzujeme klíčová slova nastavíme kampaně a systém vyhodnocování.

Vývoj webových stránek a eshopů

Začne se průzkumem v rámci analytiky i cílové skupiny, pokračuje se designem wire-framů a končí se technickým zprovozněním a spuštěním.

Tvorba marketingová strategie

V první části se budeme zabývat podrobnou interní a externí analýzou, na základě které vytvoříme akceschopnou návrhováou část. Díky ní budeme vědět, co dělat pro dosažení marketingových cílů.

Event marketing

Neotřelé nápady přetavíme do konkrétních plánů a přijdeme na to, jak na událost dostat co nejvíce lidí. Ať už se jedná o firemní večírek nebo marketingovou akci pro zákazníky.

Už to s námi zkusili: