Zadání BG Academy pro 9. ročník!

Zadání BG Academy pro 9. ročník!

 

Máme zde další ročník BG Academy,

kde bude 45 studentů v pětičlenných týmech pracovat na následujících zadáních. Jako první si představíme Creokit, které bude trochu netradiční, neboť na tomto zadání bude pracovat tým poskládaný ze zahraničních studentů. Jdeme na to.

creokit

CreoKit is a creative wooden kit for children. The goal of this kit is to develop creative thinking, fantasy and technical sentiment. Great engineers from IdeaHub who came up with this amazing kit, need our help and knowledge to spread CreoKit into elementary schools around Czech Republic and Europe. (There will also be time to build something on our own :D).

wo club

WOclub, jedna z největších evropských společností pro výrobu jak indoorových, tak outdoorových workoutových hřišť. Tato firma spolupracuje se širokou škálou společností a nyní chtějí spolupracovat i s námi! Jdeš do toho se mnou? Zadavatel je velice vstřícný a nechá nám při práci volnou ruku. Pomůžeme jim uvést a zpropagovat nový produkt? Nebo zhodnotíme stávající marketing a vyhledáme co nejlepší způsoby pro jeho zlepšení? Bude jen na nás, jaké zadání si zvolíme. Tak neváhej a staň se členem mého týmu!

konver

Znáte přísloví: “Kovářova kobyla chodí bosa”? Tak pro marketing to platí dvojnásob… Konver – online marketingová agentura v Karviné hledá na pomoc právě tebe! Zadání si můžeme vybrat. Máme na výběr mezi plánováním velké marketingové konference a nebo vytvořit agentuře libový brand nejen na sociálních sítích. Baví tě organizovat a tvořit, jakožto člen tohoto týmu se naučíš vytvořit strategii na sockách, ale hlavně si užiješ kopu srandy.

lampovna

Lampovna je streetfood stánek působící na trhu od loňského listopadu. Zabývá se přípravou hambůrgrů a hot dogů z lokalních surovin. Lampovna se aktuálně nachází v marketingové propasti a požádala nás o pomoc. Postaráme se o nový kabát na sociálních sítích, vytvoříme propagační materiály a zviditelníme Lampovnu v ulicích Karviné. Pokud jsi nápaditý spoluhráč, baví tě práce s grafikou, focení nebo natáčení a máš rád moderní streetfood, tak neváhej a pojď do toho se mnou!

hospodářská komora

Krajská komora pomáhá jak podnikatelům, tak firmám, aby se prosadili na trhu a dokázali proniknout na B2B trh. Mimo to ale své členy vzdělává, poskytuje jim workshopy, školení z kterých získávají nejenom zkušenosti a cenné kontakty, ale také certifikáty. Mimo to se stará i o mezinárodní spolupráce a pod svými křídly má i kraj Pardubický nebo Olomoucký. Chceš se naučit grafiku, jak se starat o firemní média (především Facebook), naučit se vytvářet zajímavý a čtivý obsah a vyzkoušet si zpropagovat společnost? Tak právě pro Tebe je toto zadání jako stvořené.

denza

Rodinnou firmičku DENZA v Academy přivítáme již podruhé! Denza je výhradním zastoupením slovenské značky přírodních produktů Ave Natura. Tentokrát nám Zdeňka a Deniska svěří, kromě správy sociálních sítí, také kompletní marketingovou strategii, vymyslíme jak značku šířit do povědomí zákazníků i velkoodběratelů, vytuníme samotný e-shop (aby byl uživatelsky příjemný, vyladíme ho pro vyhledávače) a prostor máme také pro další vlastní iniciativu. Ve fantazii a v marketingu se meze nekladou!

kino centrum kavárna

Kavárna Kino Centrum je karvinská kavárna, kde si lidé můžou vychutnat nejen výtečnou kávu, skvělé zákusky ale také si na své přijdou i milovníci piva nebo dobrého rumu. Jeden z naších úkolů bude se dostat více do podvědomí potenciálním zákazníkům, zaměříme se na online a také offline marketing. Vytvoříme obsahovou strategii na sociálních sítích a další formy propagace. Nebude chybět ani organizace a poté samotná realizace eventu, který během semestru vymyslíme. Máš rád/a výzvy? Tohle je pro tebe to pravé ořechové!

galadream

Galadream je podnik se sídlem v Ostravě, rozdělující se na dvě pobočky. Zaměřuje se především na poskytování vodních dýmek, ale nabízí i další sortiment. Naší náplní práce tedy bude dostat do podvědomí ne tak známé produkty, zpropagovat jednu z poboček a tím i poukázat na rozdíly mezi nimi. Při realizaci využijeme marketing na sociálních sítích jako je Facebook či Instagram. Jsi kreativní duše? Zajímá tě, jak funguje marketing v této oblasti a vodní dýmky ti nejsou cizí? Pojď do toho se mnou a ukaž co v tobě je.

greenlux

Firma GreenLux je jedným z najväčších dodávateľov svietidiel pôsobiaca na B2B trhu, teda firma firmám. Máš jedinečnú možnosť nahliadnuť do marketingu veľkej a zabehnutej firmy. Našou úlohou bude zvyšovať predaje tejto firmy a teda práca reálných marketérov za účelom zisku. Vyskúšaj si túto výzvu s veľkou firmou a poď do toho SO MNOU!

Registrovat se můžete zde: