Podnikatelská komunita Karviná

Podnikatelská komunita Karviná

Smyslem podnikatelské komunity je spojovat podnikavce a lidi se stejným podnikatelským myšlením. Silně věříme ve sdílení a v posouvání se navzájem. Jsme tvořeni lidmi v našem okolí, proto když budeme trávit více času v progresivní komunitě posune to naše vlastní záměry výš.

Jak fungujeme


Hlavní jádro Podnikatelské komunity tvoří Mastermindové skupiny. V Business Gate poskytujeme těmto skupinám veškeré zázemí včetně úvodního nastartování nových skupin a facilitace prvních srazů. Co je Mastermindová skupina? Stabilní skupina pravidelně se scházejících lidí, kde je vše o dosažení cílů. Ve skupině se mísí úspěšné příběhy, z kterých si účastníci berou to nejlepší a problémy, které se řeší pomocí kolektivního kreativního myšlení. Zároveň si účastníci stanovují veřejné závazky (úkoly), což jim pomáhá v jejich naplňování. Pro Mastermind skupinu je také typické:

Důvěra

Vzájemná motivace

Podpora

Rozvoj dovedností

“Žádné dvě mysli se nikdy nesetkaly bez toho, aby tím nevytvořily třetí, neviditelnou nehmotnou sílu, která může být přirovnána k mysli třetí – master mind.”

Napoleon Hill

Chci být součástí komunity

1 + 13 =
Realizováno v rámci projektu Podnikatelská komunita Karviná. Tato aktivita je realizována v rámci aktivit projektu SAD mikrograntů jako nástroj strukturovaného dialogu mezi mládeží a městem. Aktivita je financována z rozpočtu statutárního města Karviné a grantového programu Erasmus+“, S PODPOROU STATUTÁRNÍHO MĚSTA KARVINÉ.