Business Gate má vybavený altánek!

Business Gate má vybavený altánek!

Jak jste si mohli všimnout, tak v nádvoří Karvinského Business Gatu se už dlouho nachází prázdný altánek. Vybavení se nám podařilo získat díky projektu “Podnikání na čerstvém vzduchu”, který byl podpořen z programu Mládež kraji, který realizuje Rada dětí a mládeže Moravskoslezského kraje, z.s. za finanční podpory Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy a podpory Statutárního města Karviná.

Projektem chceme podpořit mladé podnikavce, kteří rádi vymýšlí nové věci a mají chuť podnikat. Myslíme si, že se nám podařilo vytvořit nové kreativní prostředí na čerstvém vzduchu, kde se dá v hezkém počasí plnohodnotně pracovat na velkých věcech. Altánek jsme vybavili potřebným vybavením, velký stolem, židlemi a chill zónou. Dále jsme pořídili obrovskou magnetickou tabuli, na které se dají graficky znázorňovat myšlenky nebo promítat prezentace za pomoci přenosného dataprojektoru.

Dne 21.12.2018 jsme měli slavnostní otevření altánku, kde se členové Business Gatu a Mládežnické rady Karviná společně diskutovali o možnostech spolupráce do budoucna. Protože byl konec prosince, tak se večírek nesl ve vánočním a přátelském duchu. Taky proto jsme nechali většinu vybavení prozatím zazimované, jelikož se přes zimu pracuje mnohem lépe uvnitř. Už teď se ale těšíme na to, jak ho vytáhneme ze sklepení Business Gatu a začneme pořádně tvořit.